KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10616094
nr 1061 6094
Gravyrer
3 st, 1700-tal, bladens mått 30x22, 5
Kondition: smärre fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:22:03
6/10 13:27:19
200 kr
10/10 07:20:13